karta
ADRESS:
Folkungagatan 53
116 22 Stockholm
SVERIGE / SWEDEN
TEL / PHONE:
+ 46 8 641 61 10
FAX:
+ 46 8 641 61 07
MAIL:
ark@gwsk.se

Kontakta vår personal, klicka på pilen till höger.

Contact our staff, please click on the arrow to the right.

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Christopher Berk, arkitekt SAR/MSA

MAIL: christopher@gwsk.se

Foto

Lisette Billstein, arkitekt SAR/MSA

MOB: +46 723 950 011

MAIL: lisette@gwsk.se

Foto

Kennet Breime, arkitekt SAR/MSA

MOB: +46 768 426 859

MAIL: kennet@gwsk.se

Foto

Izabela Julia Caban, arkitekt MSA

MOB: +48 608 303 833

MAIL: iza@gwsk.se

Foto

Ellen Carlquist, arkitekt SAR/MSA

MOB: +46 704 460 875

MAIL: ellen@gwsk.se

Foto

Kauno Grönberg, arkitekt SAR/MSA, kontrollansvarig

MOB: +46 707 379 090

MAIL: kauno@gwsk.se

Foto

Daniel Josefsson, arkitekt SAR/MSA

MOB: +46 735 116 489

MAIL: daniel@gwsk.se

Foto

Timo Karasalo, arkitekt SAR/MSA, partner

MOB: +46 707 570 157

MAIL: timo@gwsk.se

Foto

Eszter Lukács, arkitekt SAR/MSA

MOB: +46 762 112 673

MAIL: eszter@gwsk.se

Foto

Michal Prusakiewicz, arkitekt SAR/MSA

MOB: +46 706 402 864

MAIL: michal@gwsk.se

Foto

Anna Slek, arkitekt SAR/MSA

MOB: +48 509 583 024

MAIL: anna@gwsk.se

Foto

Peter Härdling, datorstöd

MOB: +46 703 054 203

MAIL: ark@gwsk.se

Foto

Sven Svensson, arkitekt SAR/MSA, partner

MOB: +46 707 570 158

MAIL: sven@gwsk.se

Foto

Johanna Welander, arkitekt SAR/MSA

MOB: +46 702 307 734

MAIL: johanna@gwsk.se

Foto

Göran Westman, arkitekt SAR/MSA, partner

MOB: +46 707 384 004

MAIL: goran@gwsk.se

Foto

Joachim Winnberg, arkitekt SAR/MSA

MOB: +46 709 606 797

MAIL: joachim@gwsk.se